U nas każdy czuje się jak w domu

Lecznica Panda

NASZ ZESPÓŁ

Naszą pasją
jest nasza praca

panda-marcin

Marcin Andrzejewski

DOKTOR NAUK WETERYNARYJNYCH
Interesuje się chirurgią miękką i twardą małych zwierząt. Jest specjalistą chorób drobiu i ptaków ozdobnych. Uczestnik wielu międzynarodowych konferencji. Prywatnie właściciel dwóch jamników oraz szalonego owczarka "warmińsko-mazurskiego" Bumelanta oraz kota Szczepana. Jego pasją jest pływanie i żeglowanie, a cichą pasją, o której wie niewielu, jest śpiew. Uwielbia też podróże z córką Alicją.
panda-marta

Marta Paluszewska

LEKARZ WETERYNARII
Specjalista chorób psów i kotów. Interesuje się szeroko pojętą interną, a szczególnie kardiologią i okulistyką, a także diagnostyką obrazową. Zwana jest kocią mamą lub kocim świrem. W poprzednim wcieleniu była kotem 😉 Prywatnie współwłaścicielka Franka, Pusi, Karmela i Ediego. Panią doktor można spotkać pędzącą na rowerze w kasku w kwiatki lub uprawiającą marszobiegi. Fanka tenisa ziemnego.
panda-artur

Artur Paluszewski

DOKTOR NAUK WETERYNARYJNYCH
Jego konikiem jest gastroenterologia oraz... wpływanie na aktywność fizyczną pracowników Lecznicy. Doktor chętnie pokazuje ćwiczenia całemu zespołowi. Prywatnie jest współwłaścicielem dwóch owczarków "warmińsko-mazurskich" Franka i Pusi oraz kotów Karmela i Ediego. Pasją Artura są podróże i Krav Maga oraz, jak przekonał się każdy z nas, wszelka aktywność fizyczna.
aneta-bogucka

Aneta Bogucka

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA
Zaangażowana w swoją pracę, życzliwie podchodząca do pacjenta, szybkością dorównuje Panu Andrzejowi dlatego stanowią dobry duet asystentów. Miłośniczka psów i kotów, mama dwóch synów.
izabela

Izabela Sołobodowska

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA
Z życzliwością i uśmiechem wita każdego klienta. W lecznicy zajmuje się obslugą klientów oraz oragnizacją i zarządzaniem prac biurowych.Otwarta i kontaktowa dlatego praca,którą wykonuje, jak sama twierdzi jest idealna, dla niej. Prywatnie żona i mama dwóch wspaniałych córek.
andrzej

Andrzej Lewandowski

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA
Od 14 lat związany z lecznicą,w której biega jak pracowita pszczółka. Pomocny i życzliwy w stosunku do klientów i ich czworonogów. Fan owczarków niemieckich. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec dwójki dzieci .

SKONTAKTUJ SIĘ

Masz pytania? Zapraszamy!

Lecznica Panda

ul. Mikołaja Kopernika 9A, 14-202 Iława

Telefon: 89 649 39 61

E-mail: lecznicapanda@lecznicapanda.pl