U nas każdy czuje się jak w domu

Lecznica Panda

NASZ ZESPÓŁ

Naszą pasją
jest nasza praca

marcin-andrzejewski

Marcin Andrzejewski

DOKTOR NAUK WETERYNARYJNYCH
Interesuje się chirurgią miękką i twardą małych zwierząt. Jest specjalistą chorób drobiu i ptaków ozdobnych. Uczestnik wielu międzynarodowych konferencji. Prywatnie właściciel dwóch jamników oraz szalonego owczarka "warmińsko-mazurskiego" Bumelanta oraz kota Szczepana. Jego pasją jest pływanie i żeglowanie, a cichą pasją, o której wie niewielu, jest śpiew. Uwielbia też podróże z córką Alicją.
milosz-mistal

Miłosz Miśtal

LEKARZ MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ
Już jako dziecko wiedział ,że będzie leczył zwierzęta. Zaklinacz psów nawet tych z pozoru bardzo groźnych. Pasjonat chirurgii i stomatologii weterynaryjnej. Prywatnie lubi aktywny wypoczynek , można doktora spotkać na rowerze lub biegającego długie dystanse.
marta-parzych-paluszewska

Marta Paluszewska

LEKARZ MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ
Specjalista chorób psów i kotów. Interesuje się szeroko pojętą interną, a szczególnie kardiologią i okulistyką, a także diagnostyką obrazową. Zwana jest kocią mamą lub kocim świrem. W poprzednim wcieleniu była kotem 😉 Prywatnie współwłaścicielka Franka, Pusi, Karmela i Ediego. Panią doktor można spotkać pędzącą na rowerze w kasku w kwiatki lub uprawiającą marszobiegi. Fanka tenisa ziemnego.
agata-waclawska

Agata Wacławska

DOKTOR NAUK WETERYNARYJNYCH
Dziecięce marzenia nie pozostawiały jej wyboru i należy do tych szczęśliwców, którzy wykonują swój wymarzony zawód. Od 2007 roku jako absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Olsztynie, od 2013 r z tytułem doktora nauk weterynaryjnych. Leczy głównie psy i koty. Posiada tytuł specjalisty w tym zakresie. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu psychologii zwierząt na SWPS w Warszawie. Prywatnie mama i ciciomama dla pięciorga dzieci. Posiadaczka 3 psów i 2 kotów. W poprzednim wcieleniu mogłam być delfinem. W obecnym pozostała mi miłość do pływania. Nie wyobrażam sobie życia bez moich bliskich, dobrego jedzenia w ich towarzystie, muzyki i przyrody.
lucja-baldyga

Łucja Bałdyga

LEKARZ MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ
Absolwentka UWM w Olsztynie z 2022 roku. Miłośniczka gryzoni, które ratuje z opresji i znajduje im domy tymczasowe. Właścicielka ładnego stada szczurów, którym oddała serce. Prywatnie od młodych lat pasjonatka koni i jazdy konnej oraz zagorzały czytelnik książki w formie papierowej.
aneta-bogucka

Aneta Bogucka

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA
Zaangażowana w swoją pracę, życzliwie podchodząca do pacjenta, szybkością dorównuje Panu Andrzejowi dlatego stanowią dobry duet asystentów. Miłośniczka psów i kotów, mama dwóch synów.
izabela-solobodowska

Izabela Sołobodowska

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA
Z życzliwością i uśmiechem wita każdego klienta. W lecznicy zajmuje się obslugą klientów oraz oragnizacją i zarządzaniem prac biurowych.Otwarta i kontaktowa dlatego praca,którą wykonuje, jak sama twierdzi jest idealna, dla niej. Prywatnie żona i mama dwóch wspaniałych córek.
andrzej-lewandowski

Andrzej Lewandowski

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA
Od 14 lat związany z lecznicą,w której biega jak pracowita pszczółka. Pomocny i życzliwy w stosunku do klientów i ich czworonogów. Fan owczarków niemieckich. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec dwójki dzieci .

SKONTAKTUJ SIĘ

Masz pytania? Zapraszamy!

Lecznica Panda

ul. Mikołaja Kopernika 9A, 14-202 Iława

Telefon: 89 649 39 61

E-mail: lecznicapanda@lecznicapanda.pl